Top

APOpodcast: Záznam přednášky s Jiřím Grygarem

Jan Kondziolka, Středa, 27. Květen 2009

Nedávno jsme vás upozorňovali, že v Karviné bude beseda s Jiřím Grygarem. Ta právě proběhla a vy si jí můžete poslechnout…

Předem se chci omluvit za dezinformaci z předchozího článku – beseda nebyla v Městském domu kultury, ale v kinosále Regionální knihovny v Karviné. I přesto byl sál téměř do posledního místa plný a po bleskovém přejezdu z kulturáku jsme tak tak stihli poslední volná místa.

Jiří Grygar a Robert Tamchyna

Jiří Grygar a Robert Tamchyna

Pan Grygar se v besedě zmínil letem světem prakticky o všem, dozvěděli jsme se o české účasti na vědeckých projektech, o světelném znečištění, o nekonečnosti vesmíru, mezinárodním roku astronomie, zodpověděl na dotazy posluchačů. Záznam besedy s laskavým svolením si můžete stáhnout níže. Předem se ale omlouvám za ne zcela precizní kvalitu (první zkušenost s novým MP4), ale poslouchatelné to je docela dobře.

Záznam přednášky, 20,5MB

Jan Kondziolka

Absolvent bakalářského oboru záchranářství, pracuje jako sestra, zabývá se světelným znečištěním, tvůrce webu svetlo.ian.cz, několik let působil na IAN.cz. Mezi koníčky patří také pozorování halových jevů, noční fotografie, dále je zaníceným trabantistou a dobrovolným hasičem.
http://kojan.kvalitne.cz/

Komentáře

Kometáře jsou uzavřeny.

Bottom