Top

Křišťálová Lupa 2009

Redakce, Pátek, 14. Srpen 2009

Líbí se vám stránky Virtuálního trpaslíka? Čtete je rádi a vracíte se za zajímavými informacemi? Podpořte nás a nominujte www.astronomie.cz na cenu Křišťálová Lupa 2009.

Čtenářská anketa Křišťálová Lupa 2009 je cenou českého Internetu, která oceňuje zajímavé a oblíbené české internetové projekty. V prvním kole, které probíhá od 3. srpna do 6. září se přijímají nominace. Chcete-li nás podpořit, nominujte stránky www.astronomie.cz v kategorii Média — uživatelská.

Jak nominovat stránky www.astronomie.cz na cenu Křišťálová Lupa 2009 v kategorii Média -- uživatelská.

Jak nominovat stránky www.astronomie.cz na cenu Křišťálová Lupa 2009 v kategorii Média -- uživatelská.

Získáme-li od Vás — našich čtenářů, dostatek nominací, postoupíme do druhého kola, kde již budete moci pro naše stránky přímo hlasovat. Podpořte nás svou nominací.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php:74 Stack trace: #0 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/www/doc/www.as...') #2 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/index.php(17): require('/www/doc/www.as...') #3 {main} thrown in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php on line 74