Top

Bílý trpaslík číslo 144

Zdeněk Janák, Úterý, 25. Květen 2010

Po delší době vyšlo opět další číslo našeho zpravodaje Bílý trpaslík. Jeho obsah je sice skromnější, ale o to doufáme že zajímavější. Konečně taky plníme rest z před-předchozího vydání.

  • Expedice Mars 2009Anna Skotáková
  • Přeplavba na MaltuPetr Scheirich

Bílého trpaslíka (jako skoro vždy) doprovází i Zpravodajská síť, ze které se dozvíte pár zajímavostí a drbů ze společnosti.

Spolu s tímto vydání bylo uvolněno volně ke stažení i obsahově bohatší starší číslo 142, které naleznete v archivu Bílého trpaslíka na adrese trpaslik.astronomie.cz.

Termín dalšího vydání je společný s vydáním Astropisu 3/2010, který dostáváte spolu s Bílým trpaslíkem jako barevnou a čtivou přílohu, je naplánovaný na polovinu prázdnin, tedy buď koncem července nebo začátkem srpna a měl by vám přinést zajímavý přírůstek do vaší knihovničky.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php:74 Stack trace: #0 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/www/doc/www.as...') #2 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/index.php(17): require('/www/doc/www.as...') #3 {main} thrown in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php on line 74