Top

Najděte si nás na sociálních sítích

Marek Kolasa, Úterý, 23. Listopad 2010

Sociální sítě jsou fenoménem dnešní doby, ani my už nějakou dobu nestojíme mimo proud… Najdete nás na Facebooku, Twitteru či na Last.fm.

Facebook
Staňte se naším fanouškem na facebooku! Budete tak pohodlně informováni o aktuálním dění nejen okolo našeho webu.

Twitter
Máme i mikroblog služby Twitter, kde nás najdete pod uživatelským jménem AstronomieCZ. Jeho prostřednictvím vám přinášíme krátké, ale aktuální zprávy o dění v celém širém vesmíru.

ikonka_Twitter

@stronomie.cz na Last.fm
Zajímá vás co astronomický lid poslouchá? Přidejte se ke skupině @stronomie.cz na Last.fm a upravte společný playlist svým hudebním vkusem.

Budeme se na vás těšit ve vodách „sociálního“ internetu…


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php:74 Stack trace: #0 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/www/doc/www.as...') #2 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/index.php(17): require('/www/doc/www.as...') #3 {main} thrown in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php on line 74