Top

Pomozte nám postavit „mrtvou schránku“

Jan Kondziolka, Pondělí, 17. Leden 2011

Možná si říkáte, co je to vůbec ta mrtvá schránka. Inu je to novinka, taková zajimavůstka a blbůstka, kdy někdo zazdí USB klíčenku a nechá ji kousek čouhat ze zdi. Zvědavci potom chodí se svými notebooky a zjišťují, co tam kdo nahrál.Někdy může být jejich obsah volně měnitelný, jiné mohou být „zamknuté“. Celé to tak může být obdobou geochasingu.

Zdroj: http://thenextweb.com/shareables/2010/11/02/new-york-citys-new-offline-p2p-file-sharing-network/

Nabídka

APO se rozhodlo, že opanuje i tento nový informační kanál a tak chceme několik takovýchto schránek zřídit. Proto se obracíme právě na Vás s prosbou – nejste majitelem nějaké vhodné nemovitosti, zdi či stěny? Jste osobou, která může získat souhlas vlastníka? Ozvěte se nám – zajistíme obsah, flash disk i maltu:-)

Děkujeme.
Kontakt – kondziolkajan(zavinač)seznam.cz


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php:74 Stack trace: #0 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/www/doc/www.as...') #2 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/index.php(17): require('/www/doc/www.as...') #3 {main} thrown in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php on line 74