Top

Vyhodnocení fotosoutěže k Hodině Země

Jan Kondziolka, Úterý, 5. Duben 2011

K příležitosti letošní Hodiny Země jsme vyhlásili bleskovou fotosoutěž o nejlepší fotografii z této akce.

Vítězem soutěže se stává Pavol Rapavý a získává knihu Tomáše Přibyla – Rudé hvězdy ve vesmíru. Další fotografie (ne z naši soutěže) z této akce si můžete prohlédnout na stráckách akologického institutu Veronica, který u nás akci zaštitoval.

Ahoj,
tak sa to naozaj stalo a aj v Rimavske Sobote zhasli…
Kostol na namesti bol tentokrat prisernym reflektorom neosvetleny este
aj po HZ a tak porovnavacie obrazky asi az neskor.

Pavol Rapavy

Dalsi fotografie

Dobrý den,
zasílám fotografie pořízené v době Hodiny Země.
Jedná se o zříceninu hradu Michalovice, která se nachází v obci Podlázky u Mladé Boleslavi.
Omlouvám se za kvalitu, ale nebylo to foceno žádným extrasuper fotoaparátem.
Děkuji
Znamínko Tomáš


Dobrý den!
Posílám čtyři záběry z akce Hodina Země. První dva záběry ukazují stav krajiny před vypnutím umělého osvětlení. Dva následující záběry po jeho vypnutí. Druhý a čtvrtý záběr zachycuje souhvězdí Orion.
Kde je jasně patrná změna před a po akci. Fotografie jsem pořídil zé svého bydliště v České Lípě.
Milan ZigoZdravím, zasielam 2 fotky z Earth Hour v Bánovciach nad Bebravou. Decká to naozaj dobre vymysleli, bola ohňová show,spievalo sa tancovalo.Som rada,že som mohla aspoň takto dať najavo,že mi na našej Zemi záleží, a že ešte stále jestvujú ľudia,ktorí to cítia rovnako.

Magdaléna Hlatká.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php:74 Stack trace: #0 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/www/doc/www.as...') #2 /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/index.php(17): require('/www/doc/www.as...') #3 {main} thrown in /www/doc/www.astronomie.cz/www/www/wp-content/themes/revolution-magazine/index.php on line 74