Top

Otevřené setkání Ostravské pobočky ČAS

Marek Kolasa, Sobota, 2. Říjen 2021

Otevřené setkání Ostravské pobočky je setkáním členů České astronomické společnosti, které nabízí zajímavý program přednášek pro širokou astronomickou veřejnost.

 

Místo konání akce: K Planetáriu, Ostrava-Krásné Pole, Česko
Typ akce: Akce ČAS
Termín konání akce: 23.10.2021 od 12:30 do 18:30Otevřené setkání Ostravské pobočky se bude konat prostorách ostravského planetária.  Nejen členům České astronomické společnosti, ale také všem zájemcům o astronomii z řad široké veřejnosti, nabídne pestrou sérii přednášek na zajímavá astronomcká témata: Signál z černých děr: od simulací k pozorování, přednáší Mgr. Debora Lančová – Slezská univerzita, Kosmologie na scestí, přednáší doc. RNDr. Petr Slaný, Ph.D. – Slezská univerzita a Odhalená tajemství slunečních erupcí, přednáší Mgr. Miroslav Bárta, Ph.D. – Astronomický ústav AV ČR. Aktuální informace o akci s možností přihlášení naleznete zde: https://www.cas-ostrava.cz/doku.php/akce:2021:otevrene_setkani_ostravske_pobocky_cas

 

 

Marek Kolasa

Milec astronomie a dění na obloze. Místopředseda sekce Amatérská prohlídka oblohy, České astronomické společnosti a externí zaměstnanec Planetária Ostrava, jehož obživou je práce grafika a IT konzultanta. Je ženatý (žena Magdalena), má dcery Annu a Adélu. V současné době bydlí na východním okraji města Havířova.
http://about.me/mkolasa

Komentáře

Kometáře jsou uzavřeny.

Bottom