Top

Alerty


Registrace k odebírání upozornění na dění na obloze, v astronomii, meteorologii, kosmonautice, novinky v Amatérské prohlídce oblohy atd.

Po registraci a úspěšné aktivaci budete dostávat na svou e-mailovou adresu upozornění tzv. alerty v délce cca 140 znaků.

Zprávy můžete přijímat „klasicky“ do své e-mailové schránky nebo přímo na mobilní telefon nebo jiný moderní komunikátor (pokud to umožňuje a je správně nastaven).

V několika bodech se pokusíme nastínit jednotlivé možnosti přijímání zpráv:

  1. Příjemci na počítač dostávají zprávy klasicky do své e-mailové schránky.
  2. Příjemci na telefon využívající operátora Vodafone si mohou vytvořit tzv. „Mobilní E-mail“ a zpráva přijde jako SMS (zdarma – nutno si ověřit).
  3. Příjemci na telefon využívající operátora T-Mobile si mohou vytvořit účet na T-Zones a tam tzv. „Mobile Box Easy“. Což je e-mailová schránka s možností přeposílání na mobilní telefon (zdarma – nutno si ověřit).
  4. Příjemci na telefon využívající jiných operátorů naleznou nápovědu např. na jejich webech.

Upozornění: Služba je bezplatná a je ve stálém vývoji pro zaručení co nejlepšího běhu. Budeme vyvíjet snahu o hladký běh služby, přesto nemůže zaručit bezproblémový chod u jednotlivých operátorů (nedoručování zpráv, duplikaci atd.). Uživatel svým přihlášením souhlasí, že nemá nárok na úhrady jakékoliv škody spojené s užíváním této služby (např. poplatky operátorovi za přenesená data). Provozovatel může měnit funkce a podmínky dle vývoje služby.

Případné dotazy směrujte na adresu apo (zavináč) astronomie.cz.

registrace aktivace deaktivace
Registrace Aktivace Odhlášení
Bottom