Top

Křišťálová Lupa 2009

Redakce, Pátek, 14. Srpen 2009

Kde je obrázek?

Líbí se vám stránky Virtuálního trpaslíka? Čtete je rádi a vracíte se za zajímavými informacemi? Podpořte nás a nominujte www.astronomie.cz na cenu Křišťálová Lupa 2009. Čtenářská anketa Křišťálová Lupa 2009 je cenou českého Internetu, která oceňuje zajímavé a oblíbené české internetové projekty. V prvním kole, které probíhá od 3. srpna do 6. září se přijímají […] číst dále »

Prémie Otto Wichterleho

Redakce, Čtvrtek, 28. Květen 2009

Kde je obrázek?

Akademie věd ČR uděluje Prémii Otto Wichterleho vybraným, mimořádně kvalitním a perspektivním vědeckým pracovníkům AV ČR, kteří přispívají vynikajícími výsledky k rozvoji vědeckého poznání. Jednou z oceněných za tento rok, je i bývalá dlouholetá členka APO a kamarádka mnohých z nás Mgr. Daniela Korčáková, Ph.D., která v současné době pracuje na Astronomickém ústavu AV ČR. Ve svém […] číst dále »

Novinky na našem webu

Zdeněk Janák, Pátek, 10. Duben 2009

Kde je obrázek?

Jak jsme slíbili, přinášíme přehled novinek na našem novém webu a spolu s ním i pár užitečných tipů a triků pro vytváření příspěvků. Nový web zachovává přehled vlastních článků i novinek z dalších českých astronomických portálů. Nově přibyl i přehled nových příspěvků z různých blogů. Jako první se na hlavní stránce zobrazuje přehled rychlých zpráv […] číst dále »

Nový web spuštěn!

Pavel Karas, Sobota, 4. Duben 2009

Kde je obrázek?

Svět právě slaví 100 hodin astronomie, my jsme se rozhodli oslavit je novým webem. Změnil se vzhled (doufáme, že k lepšímu), ale také redakční systém. Nové stránky využívají populární systém WordPress. Díky tomu získaly celou řadu nových funkcí. Doufáme, že nový web vám nabídne větší komfort a interaktivitu, a vtáhne vás tak více do dění. […] číst dále »

Nočník

Zdeněk Janák, Sobota, 31. Leden 2009

Kde je obrázek?

Nočník, neboli noční deník je blogem redakce. Zajímáteli se o drbnosti ze zákulisí Amatérské prohlídky oblohy a jejich členů, jste právě na tom správném místě. číst dále »

Bottom